Posuvné dveře

Naše posuvné dveře patří k nejlepším na českém trhu. Hlavní důvod pro to, aby kdokoli použil posuvné dveře, je úspora prostoru ve srovnání s klasickými dveřmi. Vyrábíme posuvné dveře dvou základních typů, a to po zdi a do zdi s variantou celoskleněných dveří u obou typů.

Posuvné dveře

Základním stavebním prvkem pro naše posuvné dveře jsou stavební pouzdra Eclisse. Společnost uvedeného jména má dlouhou praxi ve výrobě pouzder pro posuvné dveře, a to od roku 1989. Společnost Eclisse je vlastníkem více než 20 patentů z oboru konstrukce pouzder pro posuvné dveře a svoji technologii stále vylepšuje.

Posuvné dveře do pouzdra

Posuvné dveře vyrábíme podle požadavků zákazníků v kombinaci s pouzdry Eclisse. Naše posuvné dveře do pouzdra můžeme dodávat jako jednokřídlé nebo dvoukřídlé se synchronním posuvem nebo s posuvem do zákrytu. Posuvné dveře od naší firmy jsou vyroveny z různých vysoce kvalitních materiálů podle přání zákazníků. Jedná se především o masivní, ale i dýhované materiály. Design je doplněn podle objednávky například kováním ZEUS, konkrétně mušlemi, koulemi a madly různého provedení.