Eurookna

Eurookna

Volba eurooken je volbou přírodního vzhledu, energetické úspory a luxusní vizáže vaší nemovitosti. Eurookna jsou dřevěná okna s výraznými akustickými a tepelně izolačními vlastnostmi. Díky nim se dlouhodobě stávají volbou číslo jedna v nízkoenergetických a pasivních domech, ale i v domech či bytech rekonstruovaných a čekajících na svou novou podobu.

Eurookna jsou ekologická, 100% přírodní a díky moderním technologickým postupům vykazují eurookna dokonce vyšší životnost než okna plastová. Pokud jsou eurookna potřeba renovovat, renovují se snadno. Nehledě na to, že v kombinaci s protipožárním sklem díky správnému postupu výroby a přirozeným vlastnostem dřeva, vykazují eurookna i vysokou odolnost proti ohni. Není tedy divu, že eurookna jsou dlouhodobě oblíbeným produktem na našem, ale i zahraničním trhu.

Naše nabídka

Precizní zpracování a odborná montáž dává našim klientům jistotu realizace. Vyrábíme okna typová, ale i striktně dle přání zákazníka. Vše na míru a v co nejvyšší možné kvalitě. Stačí si jen vybrat: okna jednokřídlá, dvoukřídlá, tříkřídlá, okna rohová či posuvná, stěny, balkonové dveře… Zhotovíme prakticky vše.

Vyrábíme z tuzemských dřevin: smrku, borovice a dubu. Nejčastěji používáme nejměkčí smrk. Oblíbená je i borovice, která je kvalitnější, ale obsahuje více pryskyřice, což může působit problémy. Pro zajištění nejvyšší kvality proto vybíráme borovici jen z určitých lokalit, která není tolik "smolnatá", např. z Třeboňska.

K výrobě okenních profilů používáme výhradně dobře vysušené eurohranoly, které jsou lepeny z několika vrstev, aby se vyloučilo možné kroucení profilů (3 vrstvy - profil IV68). Pohledové lamely jsou bez vad a bez suků, v provedení bez podélného napojení (fix) nebo napojované (cink).

Kompletní servis

Máte obavy, že se v možnostech ztratíte a nezvolíte tu nejvhodnější pro Vaše řešení? Rádi Vám poradíme. Provedeme Vás nabídkou typů, materiálů i barev a vybereme spolu s Vámi tu nejlepší k dané nemovitosti.

Odborné provedení, usazení a servis vč. poradenství dělají z naší nabídky dřevěných oken produkt, který Vám můžeme doporučit.

Další produkty

Zaujala Vás naše nabídka eurooken? Věnujte pozornost i dalším: eurodveře, dřevěná schodiště, nábytek a komponenty.